I LG želi Android
Google se izgleda ne mora puno brinuti oko promocije svojih proizvoda. Tek što su objavili da su prilagodili svoj OS Android za mobitele i sklopili sporazum sa Samsungom da ga ubaci na jedan od svojih modela, već su se počeli javljati i drugi proizvođači.

Prvi je LG koji je pohitao na Androidov vlak, pa je s njihove strane stigla objava da će upravo oni biti ti koji će na tržište pustiti prvi Android mobitel.
Ako je vjerovati tim najavama, jedan od novih LG-ovih mobitela pogonjen Androidom, ugledat će svjetlo dana već u drugoj polovici 2008. a najkasnije do početka 2009. Radi li se samo o nadmetanju sa Samsungom ili je riječ o tome da su proizvođači prepoznali u Androidu potencijal za budućnost mobilne industrije, ostaje čekati i vidjeti, jer najveći proizvođači (Nokia, Motorola i Sony Ericsson) još uvijek su vjerni Symbianu ili Windows Mobileu.