Mix

Debitirao protiv Manchester Uniteda startom za zatvor i izravnim crvenim kartonom u 2. minuti. Nakon toga golijada!

manchester united southampton
manchester united southampton Foto: Youtube Screenshot
Alexandre Jankewitz ne može biti sretan čovjek. Ovaj 19-godišnji igrač Southamptona je zabilježio prvi seniorski nastup od prve minute u Premier ligi i to na Old Traffordu, famoznom Kazalištu snova protiv Manchester Uniteda. Pukao je pod pritiskom.

U samo minutu i pol igre je zaradio direktan crveni karton.

Prvi start mu je bio krvnički, na Scottu McTominayju. Ostavio je na taj način momčad na cjedilu koja je nakon toga pretrpila šamaranje i golijadu.

Do poluvremena je već bilo 4-0.

Kasnije je i Jan Bednarek zaradio crveni karton (ujedno i strijelac autogola), a utakmica je završila rezultatom 9-0!

Ovo je treći put u povijesti Premier lige da je momčad pobijedila 9-0. United je popravio gol razliku, a Southampton je doživio svoj četvrti poraz zaredom.

Sažetak pogledajte u videu.

.

Ovom pobjedom se United izjednačio sa sugrađanima. Manchester City i United imaju jednako bodova, City ima nešto bolju gol razliku, ali ova pobjeda s 9 golova razlike je definitivno popravila dojam.