Sport

oleeee!

Banner 300

Kakav gol! Fenerbahče pobijedio Manchester United zahvaljujući ovim savršenim škaricama

Piše , Objavljeno

Bivši igrač Manchester Uniteda, Robin van Persie je utakmicu započeo na klupi, a napadač iz početne postave se odužio treneru za povjerenje već u drugoj minuti. Taj napadač je Senegalac Moussa Sow, a gol koji je postigao protiv jednog od najvećih klubova na svijetu je definitivno gol tjedna.

Manchesteru nije išlo u jučerašnjem susretu Europa lige jer je u 59. minuti Fenerbahče povećao vodstvo na 2:0 zahvaljujući Jeremain Lensu, posuđenom igraču iz Sunderlanda.

Igrač u kojega se najviše sumnja ove sezone na Old Traffordu (ako izuzmemo Schweinsteigera koji ne može ni primirisati prvoj momčadi) je Wayne Rooney. Govore mu da je spor, da štopa igru, da ima boljih napadača (po novom – i veznih igrača) od njega, ali je Rooney smanjio vodstvo Fenerbahčea golom u posljednjim minutama susreta. To je bio Rooneyev 38. gol u europskim natjecanjima i tako je izjednačio rekord Ruuda van Nistelrooya za ManU.

Manchester je tako izgubio dvije od četiri dosadašnje utakmice i možda neće proći ni grupu Europa lige. A možda je to Mourinhu i cilj – kako bi se borili za Premiership zdravi i čili. Manchester je trenutno na trećoj poziciji u grupi, iza Fenerbahčea i Feyenoorda.