Golčina

Aside Banners

KAKVA BOMBA: Vatreni zabio strašan gol za pobjedu, ovo vrijedi pogledati nekoliko puta

Piše , Objavljeno

Sjajne vijesti stižu iz Italije. Hrvatski reprezentativac Marko Rog je, čini se, konačno pogodio promjenom kluba i mogla bi ovo biti njegova velika povratnička sezona.

Nogometaši Cagliarija uspješno su odradili 4. kolo talijanskog Kupa nakon što su na svom stadionu svladali Chievo, a jedan od junaka bio je upravo Rog. Sjurio se prema golu, ušao u kazneni prostor i zakucao loptu u rašlje.

Joao Pedro doveo ih je u vodstvo u sedmoj minuti, a hrvatski reprezentativac Marko Rog deset minuta kasnije majstorski je nakon solo akcije poslao loptu u rašlje nekadašnjeg Dinamova vratara Adriana Šempera i povisio vodstvo.

Do kraja utakmice Chievo je tek uspio smanjiti na 2:1 u 43. minuti golom Pucciarellija.