Zaje*o ih sudija - opet

Aside Banners

KAKVA KRAĐA: Pogledajte nevjerojatnu sudačku pogrešku zbog koje je Sarajevo ispalo iz Lige prvaka

Piše , Objavljeno

Nevjerojatna sudačka pogreška u Sarajevu zbog koje je domaćin ispao iz kvalifikacija za Ligu prvaka…

Prvak Bosne i Hercegovine Sarajevo ispao je u 2. pretkolu kvalifikacija Lige prvaka od Dynamo Bresta (2:1), a utakmicu je presudila velika sudačka pogreška iz 55. minute kada je domaća momčad pogodila za 2:2, ali suci sa Cipra vidjeli su zaleđe koje nije postojalo.

Ovo je situacija za koju je sudac rekao da je zaleđe i poništio čisti pogodak.

sarajevo_pogreška

Žalosno je da se ovakve stvari događaju na ovoj razini. Nakon utakmice nastao je pravi kaos, igrači i ljudi iz Sarajeva napali su sudca, a taj video možete pogledati u nastavku.

Zanimljivo, ovo je prvi put nakon 2008. godine da je jedan klub iz susjedne BIH prošao pretkolo Lige prvaka. Prošle srijede Sarajevo je u Cardifu izbacilo Connah’s Quay Nomadse rezultatom 0:2, ali sumnjamo da će im to biti neka utjeha nakon večerašnjeg poraza uz sudački propust.