Aside Banners

MAJSTORE: Ivan Perišić zabio i asistirao u velikoj pobjedi Bayerna! VIDEO

Piše , Objavljeno

Mnogi u Njemačkoj su posprdno komentirali dolazak Perišića u Bayern i nazivali ga ‘trećom opcijom’, a Perišić im je danas odgovorio na najbolji mogući način.

U visokoj pobjedi nad Mainzom 6-1 Ivan je asistirao za gol i zabio svoj prvijenac u dresu Bayerna.

Hrvatski reprezentativac pokrenuo je akciju za izjednačenje na 1:1 protiv Mainza u trećem kolu Bundeslige. Nakon što su gosti iznenađujuće poveli u šestoj minuti golom Boetiusa, u 36. je momčad Nike Kovača vratila stvari na početak.

Upravo je Perišiću odlično ubacio s lijeve strane u srce šesnaesterca, a Benjamin Pavard prekrasno iz voleja pogodio suprotni gornji kut za 1:1.

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena David Alaba je zabio za Bayern i donio preokret 2:1.

U 54. minuti Perišić zabija za 3-1 i svoj prvi gol u dresu Bayerna. Pavard je ovog puta ubacio s desne strane na drugu stativu, a Perišić je sjajno skočio na rubu peterca i glavom zabio na prvoj stativi za 3:1.