Spektakularna obrana

Aside Banners

Neviđena obrana: Je li ovo najbolji potez jednog obrambenog igrača ikada? VIDEO

Piše , Objavljeno

Fantastičan potez jednog obrambenog igrača dolazi nam iz Rusije. Zapravo, radi se o dvije sjajne intervencije na gol crti u samo nekoliko sekundi!

Igrala se 90. minuta dvoboja ruskog prvenstva između domaćeg Lokomotiva i gostujućeg Rostova. Rostov je imao 2:1 i pobjedu na dlanu, a onda je došla sjajna šansa za izjednačenje domaće momčadi. Svi su već vidjeli loptu u golu, a onda se ukazao čudesni Evgenij Černev.

Černev je u samo nekoliko sekundi spasio svoj gol na crti dva puta, a posebno je impresivna druga intervencija kada se bacio pred loptu.

Prvi put je loptu izbio nogom sa same linije, no uprzo je lopta opet došla do igrača Lokomotiva koji ju je uputio u prazna vrata, ali Černev se tada čitavim tijelom bacio prema lopti i obranio čisti gol. U nastavku akcije njegovi su suigrači očistili opasnost, a

Zahvaljujući Černevu Rostov je na kraju uspio uzeti sva tri boda kod favoriziranog Lokomotiva.