Mix

Zaboljelo ga! Nogometni sudac se bacio na koljena kad je uvidio svoju ogromnu pogrešku

kad zaboli
kad zaboli Foto: Twitter Screenshot
Igrala se 29. minuta susreta u susretu druge danske lige između Vendsyssela i Fredericije (kao da ćeš zapamtiti ove klubove), a sudac je napravio veliku pogrešku zbog koje se bacio na koljena.

Domaća momčad je vodila 1:0, gosti su imali kontranapad. Jedan igrač je zaustavljen prekršajem, a sudac nije pustio prednost iako je drugi igrač bio u odličnoj poziciji za zabijanje gola. Kad je uvidio svoju pogrešku, sudac je završio na travnjaku. Posve je jasno da ga zaboljelo, ali je vrhunski što je odlučio priznati svoju pogrešku umjesto da forsira da je bezgrešan.

Sva sreća, gostujuća Fredericija je barem uspjela izjednačiti kasnije u susretu, ali je lako moguće da bi susret drukčije završio da je izjednačenje došlo u toj 29. minuti.