Svijet se raspada, a dokaz su i ove Adidas klompe koje smrde na kroksice

Očito je da smo sada sve više doma i da jako rijetko imamo priliku prikazati svoju kolekciju tenisica. Nije ni čudo da nam je obuća koju najčešće nosimo obična šlapa. Proizvođači sportske opreme i obuće su se okrenuli različitim oblicima natikača.
Već smo pisali o Nikeovom vrhunskom modelu, ali sada je i Adidas odlučio podići ulog u igri nazvanoj “šlape, opanci, natikače”.
Adilette nosimo ljeti bosi, zimi u čarapama, a evo sada brand s tri crte nudi novi oblik Adiletta – klompasti.
Izrađene su od EVA pjene, imaju klasične tri štrafte i nevjerojatno nas podsjećaju na kroksice. Brinemo se za svemir, što se događa???
Klasične Adilette u javnost ne nosimo, samo “po doma” i na plaži, ali znamo vidjeti likove kojima nije bed u njima ušetati u banku. Ako slučajno vidimo nekog u ovim Adidas klompama/kroksicama, ne odgovaramo za svoje postupke.
Cijena – samo 45 dolara. Ne brinemo, doći će i kod nas.